Otopay Fiyatları

Online ödeme işlemi yapılan ön ödemeli kartlara göre alınma fiyatı oldukça uygun olan Otopay fiyatları sayesinde kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Fiyatları her bütçeye uygun olması nedeni ile Otopay herkese online olarak işlem yapma şansı tanımaktadır. 10 Euro ile 40 Euro arası fiyatları bulunan Otopay ön ödemeli karttan kullanıcılar istediklerinin üzerine tıklayarak alabilirler. Kartın kullanım süresi 1 yıllıktır. Ancak kullanıcılar aldıkları kartın içindeki değer bittiğinde tekrar kart talebinde bulunmaları gerekmektedir. Biz de otopaykart.net adresimizden size en uygun fiyatlı ve en avantajlı Otopay kartı satışını yapmaktayız. Adresimize girip istediğiniz kartın üzerine tıklayarak birkaç işlem sonrası karta kısa bir süre de sahip olabilirsiniz.

Otopay Kart Fiyatları

Ödeme işlemlerinde çıkan dolandırıcılık sorunlarına kesin çözüm olarak kullanıcılar tarafından kullanılmaya başlanan Otopay ön ödemeli kart sistemidir. İçindeki miktarın alırken belirlendiği bir kart sistemi olan Otopay işlemlerini de kullanıcı hesaplarını korumak için 16 haneli pin kodu ile yapmaktadır. Siteler ile kredi kartları arasında köprü görevi gören Otopay ile işlem yapmanın da kolay olması Otopay’ın adının online ödeme işlem yapan kişiler arasında hızla yayılmasına neden olmuştur.

Otopay ile Hangi İşlemleri Yapabilirim?

Online ödeme kabul eden hemen hemen tüm sitelerde aktif olarak kullanılan Otopay ile alışveriş yapmak oldukça kolaydır. Bu nedenle kullanıcılar Otopay’ı en çok alışveriş işlemlerinde kullanırlar. Alışveriş işlemleri dışında ise kullanıcılar oyun sitelerine yatırım yapmak için de Otopay ön ödemeli karı etmektedirler. Kısa sürede işlemlerin yapıldığı Otopay için bazı sitelerde kullanıcılarına kampanyalar yapmaktadırlar. Kullanıcılar bu kampanyalardan yararlanıp daha az yatırım yaparak daha fazla ürün satın alabilir daha fazla yatırım yapabilirler.

Otopay ile Nasıl Para Yatırabilirim?

Otopay satışını yaptığımız web adresimizden sizlerde bir Otopay sahibi olarak kolay yatırım yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Kart sahibi olan kullanıcılar işlem yapmak istedikleri sitenin ödeme işlemleri kısmına girerek Otopay’a tıkladıklarında önlerine bir ekran çıkacaktır. Açılan ekranda ilgili alana 16 haneli pin kodunu ve yatırım miktarını giren kullanıcı işlemi onaylandığında yapılmak istenilen işlemin gerçekleşme süresi maksimum 1 dakikadır.